Facebook

Oczyszczanie wodorowe AQUA H2

Wpływ na skórę
Wodór jest najmniejszym pierwiastkiem działającym na poziomie komórkowym. Znany jest jako najsilniejszy antyoksydant, intensywniejszy niż wit. C. Antyoksydanty oddziałują na wolne rodniki, które przyspieszają starzenie się skóry. Urządzenie transportuje aktywny wodór na skórę za pomocą strumienia wody a główną zaletą oczyszczania wodorowego jest eliminacja wolnych rodników. Rotacyjna praca głowicy ma ogromne znaczenie w pozbywaniu się zanieczyszczeń z ujść mieszków potowych i włosowych. Przy jej pomocy jesteśmy w stanie szybciej oczyścić zaskórniki oraz zredukować wolne rodniki.

Wskazania
Głównym wskazaniem do zabiegu jest życie w środowisku zanieczyszczonym, przez które nasza skóra staje się szara , ziemista, pozbawiona blasku i z zaskórnikami. Zabieg można nazwać zabiegiem oczyszczającym i dzięki dodatkowym funkcjom jest też zabiegiem przeciwstarzeniowym.  Skóra po zabiegu jest dogłębnie oczyszczona, witalna, nawilżona, rozświetlona.

Główne wskazania to:

 • Szara i zmęczona skóra
 • Ziemisty kolor
 • Zaskórniki otwarte i zamknięte
 • Przebarwienia
 • Wiotka lub odwodniona skóra
 • Zanieczyszczenia

Zabieg jest wieloetapowy i w zależności od wskazań składa się z:

 1. Demakijażu
 2. Peelingu kawitacyjnego
 3. Oczyszczania wodorem
 4. Hydroksybrazja z delikatnym kwasem
 5. Hydroksybrazja z preparatem nawilżającym
 6. Rolka do delikatnego liftingu twarzy
 7. Serum lub maska
 8. Krem

Możliwe naturalne reakcje organizmu na zabieg to uczucie ciepła, pieczenie, zaczerwienienie, uczucie napiętej skóry, tkliwość tkanek.

Monika Michalska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą L&G Monika Michalska informuje, iż oferowane przez nas zabiegi oczyszczania wodorowego skóry nie są wykonywane za pomocą urządzenia o nazwie „AQUASUReH2”.


  partners