Facebook

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to zabieg, który wykonujemy na małe, ograniczone okolice nadmiaru tkanki tłuszczowej, których nie udało się pozbyć za pomocą wysiłku fizycznego i/lub diety. Zabieg polega na doprowadzeniu za pomocą iniekcji do kontrolowanego, niewielkiego stanu zapalnego tkanki tłuszczowej. Zmienione komórki ulegają rozpadowi, a uwolnione tłuszcze migrują do krwi, trafiając następnie do wątroby, gdzie następuje ich rozkład i są wydalane z organizmu.
W miejscach poddanych zabiegowi może dojść do zaczerwienienia i obrzęku, który powinien w niedługim czasie ustąpić. Miejsca te mogą być również nieco bardziej wrażliwe na dotyk lub lekko boleć.

LIPODREN to najwyższej jakości fosfatydylocholina ( naturalny składnik pozyskiwany z ziaren soi ) oparta na oryginalnej formule niemieckiej gwarantująca wysoką skuteczność i bezpieczeństwo stosowania.
Lipolizę iniekcyjną wykonujemy na takich partiach ciała jak: brzuch, biodra ( bryczesy ), nad kolanami, wewnętrzna strona kolan, ramiona, plecy, boczki.
Zabieg w zależności od miejsca i wskazań trwa około 30-40 minut.

Częstotliwość wykonywania zabiegu
W zależności od wielkości ilości tkanki tłuszczowej zaleca się serię 3-4 zabiegów w przypadku niewielkiej ilości oraz serię 5-6 zabiegów, gdy tkanki tłuszczowej jest więcej.
Odstępy między zabiegami powinny wynosić 5 -8 tygodni.

Przeciwwskazania
ciąża i karmienie piersią;
choroby autoimmunologiczne w tym zapalenie tarczycy
przyjmowanie preparatów rozrzedzających krew;
problemy z krzepliwością krwi;
cukrzyca;
choroby nerek i wątroby;
alergia na soję

Zalecenia przed zabiegiem:
przynajmniej na tydzień przed zabiegiem odstawić preparaty rozrzedzające krew, np. allertec, aspiryna, gripex

Zalecenia po zabiegu:
nie korzystać z sauny, solarium, basenu (minimum przez 3-4 dni po zabiegu)
unikać miejsc z wysokim stężeniem zanieczyszczeń środowiskowych;


    partners