Facebook

Lifting i laminacja rzęs

 LIFTING RZĘS + LAMINACJA + WITAMINOWY BOTOX

delikatny, prosty i niezwykle popularny zabieg 

Lifting rzęs

Lifting rzęs, znany już od dawna, obecnie podbija serca tysięcy klientów w Polsce i poza jej granicami. Zalotnie podkręcone rzęsy, wspaniale otwierają spojrzenie i wydobywają naturalne piękno każdej kobiety. Zabieg w szczególności przypadnie do gustu osobom z rzęsami niezdyscyplinowanymi, rosnącymi w dół, trudnymi do ułożenia, prostymi, a także wszystkim, którzy z pewnych względów nie mogą sobie pozwolić na przedłużenie rzęs.

Na czym polega i jak wygląda zabieg liftingu rzęs?

Lifting rzęs trwa około godziny i polega na zmianie kształtu naturalnych rzęs, a następnie utrwalenia go w nowej pozycji i odżywieniu włosa odżywką keratynową. Po tej procedurze rzęsy stają się podniesione od nasady, podwinięte, a przez to też optycznie wydłużone, a także ładnie ułożone. Zabieg może być zwieńczony aplikacją farby na rzęsy, co nada im pożądany odcień dobrany indywidualnie do każdego klienta. Codzienny makijaż i tuszowanie staje się niezwykle łatwe, gdyż nie ma potrzeby spędzania masy czasu na układaniu i rozdzielaniu rzęs.

Zabieg rozpoczyna się zabezpieczeniem skóry i rzęs dolnych hydrożelowym płatkiem. Następnie, po doborze odpowiedniego silikonowego wałka, mocuje się go do górnej powieki przy pomocy kleju. Kolejnym etapem jest umiejętne przyklejenie rzęs naturalnych do wałka i aplikacja na nie preparatu podkręcającego. Po preparacie podkręcającym, czas na preparat, który utrwali nowy skręt włosa. Opcjonalnie na rzęsy można zaaplikować farbę, by nadać im odpowiedni kolor. Końcowym etapem zabiegu jest aplikacja preparatu odżywczego, który nawilża i odbudowuje włos.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Niestety, jak w przypadku każdego zabiegu, istnieją przeciwwskazania do wykonania liftingu rzęs. Należą do nich przede wszystkim uszkodzenia skóry w obrębie oka, w tym świeży makijaż permanentny, infekcje oka i jego okolicy, cienkie i kruche rzęsy naturalne, czy też uczulenie na którykolwiek składnik preparatów. Należy mieć na uwadze, że w przypadku wszelkiego rodzaju zaburzeń hormonalnych, w tym ciąży, efekt może utrzymywać się inaczej niż oczekiwano.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt zabiegu utrzymuje się przez około 6-8 tygodni i zależny jest od indywidualnego cyklu wzrostu rzęs. Każdego dnia co najmniej kilka rzęs wypada i jest zastąpione nowymi, efekt zatem będzie się powoli zmniejszał wraz z wymianą rzęs naturalnych.

Czy po zabiegu można używać odżywek i mascary?

Po zabiegu można kontynuować codzienne czynności takie jak tuszowanie rzęs i wykonywanie makijażu, bez wpływu na efekt. Odżywki również nie są przeszkodą, natomiast należy mieć świadomość, że efekt będzie się krócej utrzymywał przez szybszą wymianę rzęs.

Jak pielęgnować rzęsy po zabiegu?

Lifting rzęs nie jest zabiegiem wymagającym pod względem pielęgnacji. Przez najbliższe 24 godziny należy unikać makijażu i demakijażu, kontaktu z wodą, parą wodną, wysoką temperaturą oraz kosmetyków stosowanych w okolicach oczu. Podkręconych rzęs nie należy ciągać oraz pocierać. Po tym czasie można już tylko cieszyć się nowym wyglądem rzęs bez żadnych ograniczeń. Kolejny zabieg można wykonać po około 6 tygodniach.

Czym jest Vitamin Lash Botox i w jakim celu się go stosuje:

Vitamin Lash Botox jest produktem stworzonym do zabiegów laminacji i liftingu rzęs. Nazwa „Vitamin Lash Botox” nawiązuje do efektów, które mamy po zabiegach z tradycyjnym botoksem – wygładzanie zmarszczek. Podobnie w rzęsach produkt Vitamin Lash Botox wygładza wszystkie szczelinki, uzupełnia ubytki w strukturze włosa, pogrubia i odżywia włos, wygładza jego powierzchnię. Rzęsy stają się ok. 30% grubsze. Vitamin Lash Botox absolutnie nie jest produktem toksycznym (żadnej botulinotoksyny!), ma postać kremową o bardzo bogatym składzie odżywczym.Vitamin Lash Botox szybko i z łatwością łączy się z naturalnym białkiem włosa, przenika głęboko w jego strukturę i odbudowuje uszkodzone miejsca.

 

  • Zapewnia ochronę od czynników zewnętrznych.
  • Dodaje rzęsom siły i blasku.
  • Rzęsy są bardziej odporne na mechaniczne uszkodzenia.
  • Pomaga zatrzymać pigment w środku struktury włosa
  • Wygładza i nawilża włos od środka.
  • Odżywia i naprawia uszkodzoną strukturę.

 

 


    partners